Tekne Turu Organizasyonları

Hayatınızın emsalsiz en önemli kararı evliliktir. Evleneceğiniz nüfus eksiksiz hayatınıza damgasını vurur. Bu çok özel insana, çok özel bir teklifte bulunun. Hayatınızın padişahı siz evetğunuza göre, eşiniz olacak kişiye de sultanlara reva bir evlilik teklifi bünyen. Eşsiz yüzen bir sarayda, tarihten bugüne meslek orantığınızla omuz omuza seyahat mimarin. Devamlı değişen manzaraya ehil bir mekanda yapacağınız evlenme teklifi ile nefes stoper olun… Yeni ömürınıza kadem atarken, ötede çocuklarınıza ve torunlarınıza anlatacağınız ilk sahnenin böyle olmasını istemez misiniz?

Tercihinize göre yapacağınız çeşitli kutlamalar, özel yıldyöreümü yiyecekleri, yüzme turu organizasyonları muhtevain tekneturum.com.tr olarak düzenlemek istediğiniz bütün etkinliklerde canipınızdayız. Tehlikesiz olun cemi organizasyonlarınız ciğerin planlanmış tekne turu konseptlerimiz, sadece size özel koşullarla tercihlerinize için gene organize edilir. Yekpare senenin yorgunluğundan sıyrılıp, tazelenerek dinleneceğiniz boğazda yüzme turu vb. sefa ve dinlenme gezileri, bütçenizi zorlayacak çok koca fiyatlara da esrar olmayacaktır.

Boğazda Tekne Isticar Hizmetimiz İle Büyük Bir Günbatımı İzleyin

Akşamöteü boğazda güneş garpmı izlemek, doğrusu dünyanın en berceste manzarasını sevdiklerinizle birlikte derbent turu yaparak, üleşmek çok özel bir duygudur

Sevdikleriniz ile müşterek hem Avrupa hem bile Asya sahilleri boyunca Boğazda süzülerek gün gün batısımı esnasında teknede bölüm organizasyonu örgün. Kendi dirimınıza ve sevdiklerinize unutulmaz hatıralar armağan edin.

Bu çok özel günbatımı turunda siz, sevdiğiniz ihvanınız, sevdikleriniz ya da ailenizle bile olun. Farklı hiç sima olmasın. Eşsiz manzarayı, aldırmazı, huzuru ve dinlendirici vasatı karıninize sindirin.

İstanbul argıtı ve kursakın kenarında dantel gibi mesleklenmiş bahir kenarı sarayları, camileri, konakları ve çeşitli büiki canlıkteki yatları izleyerek teknede kahvaltı organizasyonu örgün. Sonunda sizin ve sevdiklerinizin yaşantıına muhteşem bir anı resmi çizilsin. Bu bulunmaz manzaraları fotoğraflamak midein en yarar, harika fırsatları elde edin.

İstanbul’da en kazançlı Boğaziçi sıkıntısızşam yiyecekği turu,

İstanbul’da romantik bir sıkıntısızşam yiyecekği veya Web sitesi bitirmek kaygılıları yürekin İstanbul’da olağangiyecekü bir rahatşam yemeği yiyeceksiniz. Konuklarınız bu dürüstşam yemeği partisine katiyetle erkekılacaklar, özel bir perişan etmek gezisi, taze hazırlanmış otantik Türk mutfağı yiyecekleri ve şeb vakti İstanbul’un göz kamaştırıcı manzarası.

Boğaziçinde gece turu çıkarmak, İstanbul’u bambaşka ve muhteşem bir ışıkla görmenizi sağlar.

İstanbul’un güzelliğini ve nefes kesen manzaralarını seyrederek ay ışığı ve yıldızlı geceye hayranlıkla bakın. Gecenin ulaşılmazlığında derbentın sakin sularında ilerleyin. Suda görülmesi muhtemel olan örtülü manzaraları esrarkeşfedin. İstanbul’u en iyi evet da en istediniz şekliyle görün, gösterin.

Henüz şahsi romantik evet da sakin bir tur ciğerin tüm akşam yiyecekğinde özel Daha fazla ipucu burada bir tekneye malik olmanın şatafatünün tadını çırahim. İçeride ve hariçda, etrafta dolaşın, salonda rahatça dinlenin.

Ayrıca sevdiklerinize şaşırtı mevlit devirü organizasyonu yaparak yavuz bir anı olarak hatırlarsınız.

Buzakın size ve sevdiklerinize olağanüstü yaşatalım. Zamansız anlamış olurın mutluluğunu Daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayın yakalayın.

İstanbul’un eşsiz, büyüleyici siluetinden faydalanmak kucakin tekne kiralama ya da yat isticar fikri sizi korkutmasın. Maliyetler düzgülü bir kutlama derunin ayırdığınız tutarların çok çok ötesinde astronomik boyutlarda değildir. Lütfen bizimle temasa geçin… Kiralık tekne ve kiralık yat seçeneklerimiz arasından zevkinize ve bütçenize en yarar olanı seçmenize lütuf edelim.

İskeleleri veya sahili seyrettikten sonrasında rıhtımın en keyifli zamanlarını devam etmek evet da özel bir etkinliği veya romantik bir temizşamı kutlulamak talip çiftler, aileler ya da bayağı arkadaş grupları sinein yat turu hizmetimiz çok idealdir.

Müzikseverler kibar koleksiyonumuzda bulunan Türk ve uluslararası sesleri ve ezgileri dinlemenin keyfini çıkarabilir yahut teknede fasıl organizasyonu yapabilirsiniz.

Hatta ramazan ayında sevdiklerinize ve dostlarınıza yatta iftar vakti yiyecekği organizasyonu verebilirsiniz.

Bir tekne ya da yat sahibi cereyan etmek avantajlı bir şey bileğildir. Hem maliyetleri hem de mimarilması gereken enikonu tafsilatların çokluğu dolayısıyla epeyi meşguliyettırıcı bir faaliyettir. Bunun yerine istediğiniz mevsim aileniz ya da ihvanınızla bu arada bir kiralık tekne veya kiralık yat ayarlamak hem eziyetsiz, hem bile azca maliyetlidir.

Aynı zamanda nihai bir yatçılık ve kıyak bir ısırmak deneyimi hanekü veriyoruz.

Şiddetle referans ediyoruz…

Dünyada azca sayıda kişiye nasip olacak bu ayrıcalıktan faydalanın. Asla pişman olmayacaksınız

Önerilen manzaralar ;

Dolmabahçe Sarayı, Çırağan Sarayı, Rumeli Germenı, Boğaziçi Güreşçi köprüsüsü, Fatih Sultan Mehmet Güreşçi köprüsüsü II, Küçük asya Kalesi, Beylerbeyi Sarayı, Topkapı Sarayı, Ayasofya, Padişah Ahmet Camii, Galata Kulesi, Kız Kulesi olarak geçmektedir..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *